Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Leśnictwo szkółkarskie Borowe

Leśniczy - Witold Witkowicz

tel.:  604 082 264 

e-mail: witold.witkowicz@lublin.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Henryk Rolak

tel.:  608 315 784

e-mail: henryk.rolak@lublin.lasy.gov.pl

Kancelaria leśnictwa znajduje się przy drodze pomiędzy miejscowościami Biała i Wola Chomejowa.

Leśnictwo Czarny Las

Leśniczy - Dariusz Dudziński

tel.:  509 687 922

e-mail: dariusz.dudzinski@lublin.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Marcin Nowaczyński

tel.:  505 071 225

e-mail: marcin.nowaczynski@lublin.lasy.gov.pl

Adres:

ul Parkowa 2
21-210 Milanów

 

Leśnictwo Feliksówka

Leśniczy - Marian Biernacki

tel.:  606 926 229

e-mail: marian.biernacki@lublin.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Dariusz Jurkowski

tel.:  666 866 439

e-mail: dariusz.jurkowski@lublin.lasy.gov.pl

Adres:

ul. Warszawska 131
21-300 Radzyń Podlaski

 

Leśnictwo Jabłoń

Leśniczy - Piotr Mikitiuk

tel.:  509 687 911

e-mail: piotr.mikitiuk@lublin.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Piotr Gmiter

tel.:  505 071 166

e-mail: piotr.gmiter@lublin.lasy.gov.pl

Adres:

ul. A Zamoyskiego 9
21-205 Jabłoń

 

Leśnictwo Kock

Leśniczy - Zbigniew Janeczek

tel.:  606 128 278

e-mail: zbigniew.janeczek@lublin.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Piotr Bielecki

tel.:  664 780 241

e-mail: piotr.bielecki@lublin.lasy.gov.pl

Adres:

Annówka 9
21-150 Kock

 

Leśnictwo Planta

Leśniczy - Krzysztof Sokół

tel.:  600 315 099

e-mail: krzysztof.sokol@lublin.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Jakub Lisiecki

tel.:  669 208 667

e-mail: jakub.lisiecki@lublin.lasy.gov.pl

Adres:

Rudno 132 a
21-210 Milanów

 

Leśnictwo Suchowola

Leśniczy - Antoni Krupski

tel.:  604 588 948

e-mail: antoni.krupski@lublin.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Mariusz Sawicki

tel.:  604 584 518

e-mail: mariusz.sawicki@lublin.lasy.gov.pl

Adres:

Branica Suchowolska 29
21-310 Wohyń

 

Leśnictwo Brzozowica

Leśniczy - Waldemar Czajka

tel.:  608 315 814

e-mail: waldemar.czajka1@lublin.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Grzegorz Falkowski

tel.:  600 315 107

e-mail: grzegorz.falkowski@lublin.lasy.gov.pl

Adres:

Brzozowica 212
21-302 Kąkolewnica

 

Leśnictwo Główne

Leśniczy - Krzysztof Sochal

tel.:  606 926 265

e-mail: krzysztof.sochal@lublin.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Krystian Mroczek

tel.:  606 357 247 

e-mail: krystian.mroczek@lublin.lasy.gov.pl

Adres:

Jaski 1A
21-300 Radzyń Podlaski

 

Leśnictwo Kąkolewnica

Leśniczy - Hubert Piróg

tel.:  664 770 823

e-mail: hubert.pirog@lublin.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Piotr Jazgarski

tel.:  606 751 089

e-mail: piotr.jazgarski@lublin.lasy.gov.pl

Adres:

Miłolas 17
21-302 Kąkolewnica

 

Leśnictwo Turów

Leśniczy - Tadeusz Gołębiowski

tel.:  606 926 208

e-mail: tadeusz.golebiowski@lublin.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Jarosław Wiącek

tel.:  509 687 917

e-mail: jaroslaw.wiacek@lublin.lasy.gov.pl

Adres:

Turów 39a
21-300 Radzyń Podlaski

 

Ośrodek Hodowli Zwierzyny Suchowola

Leśniczy - Bartłomiej Krawiec

tel.:  509 434 757

e-mail: bartlomiej.krawiec@lublin.lasy.gov.pl

Adres:

Branica Suchowolska 28

21-310 Wohyń